niedziela, 19 czerwca 2016

W paski

Zabawa w szycie nadal trwa. Patchworkowy obrus w paski. Trochę zszywania było a efekt taki:Dodatek dla miłośników kotów. Co te koty robią na nowym obrusie ?!


Pozdrawim:)

9 komentarzy:

 1. Ale pracochłonny :) Pasuje do kotów ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To już nie zabawa, to bardzo pracochłonna robota:)i do tego jaka piękna!!! Koty wiedzą co dobre, mięciutko im tam było:)
  Pozdrawiam i dobrego, miłego tygodnia Ci życzę:)  OdpowiedzUsuń
 3. Co robią? Testują! Przecież trzeba sprawdzić, czy wytrzymały i czy da się na tym obrusie pospać:))) Pracochłonny, ale i bardzo pomysłowy obrus - podoba mi się!
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 4. I to ma być trochę zszywania:)) Ciekawie wygląda:) A koty co robią?? Oczywiście zaznaczają nową rzecz swoim zapachem:)) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny obrus,ale się napracowałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Musiał kosztować wiele pracy ale efekt zdecydowanie rekompensuje :) A co koty robią na nowym obrusie, oczywiście że testują. Mój sierściuch (psiak Mika) koniecznie musi przetestować wszystko co uszyję a najwygodniej leży się ZAWSZE na materiale, wykrojach... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyjątkowy cudowny obrus.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna rzecz i jaka pracochłonna podziwiam tych co szyją też mam maszynę też zszywam ale do takich precyzji to mi nie po drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna rzecz i jaka pracochłonna podziwiam tych co szyją też mam maszynę też zszywam ale do takich precyzji to mi nie po drodze :)

  OdpowiedzUsuń

Zielona torebka

Bigiel z ali , tkanina z sh , inspiracja z internetu. Dokładniej wskazówki znalazłam  tu . Tkanina usztywniona camelą. Wyszła torebka wiosse...