niedziela, 26 czerwca 2016

Obrus z dziurką

   W ramach wyrabiania  nagromadzonych resztek bawełny zrobiłam obrus na szydełku. Resztki bawełny miały różne kolory. Eksperymentalnie pofarbowałam je na czarno i zielono. Niestety wyszły różne, czasem dziwne kolory zieleni, a i czarny okazał się nie całkiem czarny. Obrus przeznaczony jest na stół ogrodowy, a dziurka jest na parasol.Pozdrawiam:)

8 komentarzy:

 1. Ciastko z dziurką jest to i obrus może być, czemu nie:) A tak poważnie to bardzo fajny miałaś pomysł na tą dziurkę na parasol!!!
  Pozdrawiam serdecznie, miłego tygodnia Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki cudny obrus :-) Bardzo mi się podoba :-)
  I dobrze, że bawełna zafarbowała się niejednakowo - tak jest idealnie.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł i jest bardzo atrakcyjny właśnie te kolory nie do końca jakie miały być nadają mu szyku

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny obrus i pomysłowo zrobiony.Świetna kolorystyka.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny obrus i pomysłowo zrobiony.Świetna kolorystyka.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś na jednym blogu był post z serwetą z dziurką. Oczywiście serweta miała sporo dziur wynikających ze wzoru, ale ta szczególna dziurka należała właśnie do obsadzenia parasola. Nie zaskoczyłam o co chodziło, szukałam "dziury" jako śladu rozdarcia, dopiero po przeczytaniu mój "rozum" wszedł na właściwy tok rozumowania:)) Na szczęście Twój obrus już mnie nie zaskoczył i wiem do czego ta dziurka ma służyć:)) Świetny pomysł na wykorzystanie resztek włóczki.
  Serdecznie pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń

Zielona torebka

Bigiel z ali , tkanina z sh , inspiracja z internetu. Dokładniej wskazówki znalazłam  tu . Tkanina usztywniona camelą. Wyszła torebka wiosse...